Home Nowości Gniazdka i łączniki Drewniane, kamienne i szklane ramki do wyłączników oraz gniazd

Drewniane, kamienne i szklane ramki do wyłączników oraz gniazd

Czasem zdawałoby się drobny szczegół może sprawić, że z pozoru zwykła rzecz nabiera „niezwykłego” charakteru. Tak właśnie się dzieje w przypadku gniazd i łączników, które dzięki ramkom z serii Ospel Sonata Prestige, Glass i Light, stać się mogą nie tylko funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym elementem wnętrza.

Firma Ospel posiada w swej ofercie osprzęt cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem – wystarczy wspomnieć włączniki Ospel AS, gniazdka elektryczne Ospel Impresja czy też przyciski Ospel Karo. Produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, bogata kolorystyka, atrakcyjne kształty – to wszystko sprawia, że serie Ospela można znaleźć w domach w całej Polsce.

Sonata dla wymagających
Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, którzy na łączniki i gniazda nie patrzą wyłącznie pod kątem ich praktyczność, Ospel zaproponował szczególną propozycję – Sonata. Kolekcji tej w całości przyjrzymy się bliżej innym razem. Dziś natomiast uwagę pragniemy skierować na trzy grupy ramek wchodzące w skład tej linii – Sonata Prestige, Light oraz Glass.

Ramki naturalnie eleganckie
Gniazdo elektryczne w ramce drewnianej? Łącznik w ramce z kamienia? Dzięki Ospel Sonata Prestige jest to możliwe!
Ramki drewniane do gniazdek – wykonane z naturalnego drewna orzechowego, to pomysł przede wszystkim do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym bądź retro. Razem z odpowiednim umeblowaniem czy innymi dodatkami dekoracyjnymi,  pozwolą stworzyć wyjątkową przestrzeń, dopracowaną estetycznie w najmniejszym szczególe.
Z kolei ramki z naturalnego kamienia idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Stanowić będą oryginalną ozdobę – przełamującą styl danego pomieszczenia, bądź podkreślająca jego charakter. Warto tutaj zaznaczyć, że kamień (Forrest Brown) wykorzystany do produkcji ramek stanowi wyjątkowo trwały surowiec, odporny na działanie wody i tłuszczy.
Uzupełnieniem serii Prestige są ramki wykonane z wysokiej jakości aluminium.

ramki sonata prestige

Artykuły  Ospel Prestige dostępne są w wariantach pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych. Kompatybilne są z modułami z serii Sonata.

Szklane ramki Ospel Sonata

Jeśli ramki z kamienia bądź drewna to nie jest tym czego szukasz, może warto rozważyć wybór produktu jakim jest ramka szklana Ospel Sonata? W zależności od indywidualnych gustów możesz wybrać ramki Light – o grubości 4mm, bądź też Glass wykonane ze szkła 6mm.
Na linie Light składają się ramki z delikatnego szkła białego, szarego, czarnego oraz z aluminium. Posiadają wewnętrzną dyskretną plastikową ramkę, dzięki czemu ich wygląd nabiera jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

Z kolei Glass dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym.

ramki szklane ospel sonata

Ramki ze szkła rewelacyjnie prezentować się będą zwłaszcza w nowocześnie urządzonych wnętrzach, stanowiąc ich wyrafinowany i oryginalny dodatek. Podobnie jak w kolekcji Prestige, współgrają z gniazdami i łącznikami z linii Sonata Standard.

 

BEZ KOMENTARZY

Skomentuj