Home Nowości Gniazdka i łączniki Nowy Ospel As w talii

Nowy Ospel As w talii

4 3292
Ospel As wyłącznik pojedynczy

Szukając odpowiedniego osprzętu elektrycznego do swojego domu czy też biura, kupujący kierują się różnymi przesłankami. Dla jednych kluczową cechą będzie możliwość prostego montażu, inni zwracać będą uwagę na walory estetyczne, zaś dla kolejnej grupy inwestorów istotna może być jakość materiałów z jakich produkty są wykonane bądź żeby były to tanie gniazdka elektryczne i włączniki. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest, gdy wybrany osprzęt łączy w sobie wszystkie wymienione cechy. I właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku szczególnej kolekcji Ospel As.

Łącznik i gniazdo z serii Ospel ASFirma Ospel stanowi cenionego polskiego producenta urządzeń i akcesoriów elektrycznych. Szeroki asortyment produktów tej marki oraz proponowana za gniazda i włączniki Ospel cena to atuty, które doceniają kolejne pokolenia, podczas wyposażania domów, mieszkań czy biur we włączniki światła, gniazda wtyczkowe i inne. W ofercie Ospel każdy znajdzie rozwiązania idealne dla swoich potrzeb. Przykładem osprzętu, która w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród grupy kupujących jest właśnie wspomniana seria Ospel As.

Ospel As – popularny wybór

Tym co z pewnością ma duży wpływ na popularność serii jest korzystna cena gniazd elektrycznych i łączników Ospel As. Ma to  szczególne znaczenie w wypadku konieczności wyposażenia większych inwestycji. Jednak oczywiście sama cena nie jest tu jedynym atutem. W parze z nią idzie bowiem wyjątkowo dobra jakość produktów. Zarówno pod względem praktyczności, bezpieczeństwa użytkowania, jak i stylistyki, stanowią one bardzo dobre artykuły.

Uniwersalne kolory
Osprzęt dostępny jest w kolorze białym bądź écru¹. Każda z tych Ospel As łączniki biały i ecrukolorystyk pozwala – bez względu na wystrój pomieszczenia, stworzyć funkcjonalny i gustowny element wyposażenia.  Ospel As znakomicie komponować się będzie z wnętrzami urządzonymi klasycznie, jak i nowocześnie – sprawdzą się doskonale gniazdka elektryczne w kuchni rustykalnej, łączniki z podświetleniem w nastrojowej sypialni, ściemniacze w awangardowym salonie bądź też eleganckim gabinecie. Natomiast dzięki puszkom natynkowym elektrycznym można je montować także w systemie natynkowym.

Szeroki wybór osprzętu Ospel As

Mając na uwadze wygodę oraz bezpieczeństwo swoich przyszłych klientów, projektanci z Ospel tworząc serie As zadbali nie tylko o rewelacyjne możliwości względem oświetlania czy korzystania z prądu elektrycznego. Oprócz szerokiego wyboru wyłączników (w tym łączniki z podświetleniem i ściemniacze) oraz gniazd (standardowych, bryzgoszczelnych), proponują także produkty umożliwiające korzystanie z wielu urządzeń elektrycznych. Należą do nich między innymi czujniki ruchu, regulatory temperatury, dzwonki czy też gniazda głośnikowe ścienne, antenowe bądź komputerowe.

Łączniki, gniazda oraz pozostałe produkty elektryczne montować można w ramkach pojedynczych, jak i – co stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie, w ramkach wielokrotnych. Dzięki temu w dowolny sposób można skomponować rozłożenie elektryki na ścianie, a poprzez użycie np. ramki Ospel As potrójnej bądź pięciokrotnej, stworzyć estetyczne i praktyczne panele sterujące.

ramka wielokrotna Ospel As

Ponadczasowy wybór

Dobierając łączniki oraz gniazda do nowego mieszkania czy domu, większość osób dokonuje wyboru na lata. Dlatego też pod każdym względem taki osprzęt spełniać powinien określone wymogi wytrzymałościowe, jak i estetyczne. Produkty z serii Ospel As nadają się do tego idealnie! Ich neutralna kolorystyka, uniwersalny design, jak też szeroki wybór możliwości instalacyjnych sprawiają, że sprawdzą się doskonale w każdym wnętrzu.

Z oferty Ospela jaka seria będzie najlepsza? Niezależnie czy wybierzesz zaprezentowanego wyżej Asa czy inną kolekcję, z pewnością będzie to bardzo dobry wybór!

 

¹ aktualizacja: seria Ospel As dostępna jest obecnie również w kolorze srebrnym oraz satyna light

 

4 KOMENTARZE

  1. Dobry artykuł sama mam w domu ramkę wielokrotną ospela as. Początkowo była przeciwna temu pomysłowi ale maż mnie przekonał i teraz nie wyobrażam sobie jak bym miała mieć wszystko osobno. Polecam każdemu takie rozwiązanie oraz markę ospel.

    • Ciekawe rozwiązanie, podoba mi się. Mam kilka gniazdek od Ospel a zakupionych nie dawno, proste w montażu,ładny design, ogólnie marke polecam, ale szkoda że nie natrafiłem na ten artykuł wcześniej, przed montażem :(

  2. Ja też kupiłem ową listwę/ramkę wielokrotną od ospela. Fajnie to wszystko wygląda, wszystkie wyłączniki są w jednym miejscu, nie trzeba ich szukać po całym pokoju

  3. Takie rozwiązanie proponowane przez firmę Ospel jest niesamowicie praktyczne. Dodatkowo jesli nie potrzebujemy gniazdek w wielu miejscach w danym pomieszczeniu będzie to dużo lepiej wyglądać. Ja mam w salonie zamontowaną taką ramke modułową tylko troszke mniejszą ;)

Skomentuj