Home Nowości Gniazdka i łączniki Simon Basic Neos – nowa seria ramek – ożywcza moc kolorów

Simon Basic Neos – nowa seria ramek – ożywcza moc kolorów

0 1471
Simon Basic Neos

 

Dobierając wyłączniki i gniazdka oczekuje się, aby stanowiły one sprzęt bezpieczny, funkcjonalny i trwały. Oczywiście nie bez znaczenia jest również ich estetyka. I niejednokrotnie to właśnie podjęcie decyzji o wyborze kształtu wyłącznika bądź koloru gniazdek stanowi dla inwestora trudny orzech do zgryzienia. Obecnie rynek elektroinstalacyjny oferuje bowiem bardzo duży wybór osprzętu pod względem designu. Najnowsza seria firmy Kontakt-Simon – Basic Neos nie ułatwia w tej sprawie zadania. Ale jako że nie od dziś wiadomo, iż od przybytku głowa nie boli, przyjrzyjmy się bliżej bogactwie kolorów, jakie znajdziemy w ramkach z tej kolekcji.


Osprzęt z serii Basic Standard (dawna nazwa Basic moduł) od momentu pojawienia się w sprzedaży spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wygodny montaż, funkcjonalność, jak też oryginalna forma sprawiły, że wyłączniki pojedyncze, gniazda bryzgoszczelne czy ściemniacze popularnego „Basica” znaleźć można w niejednym domu bądź biurze w Polsce. Firma Kontakt Simon nie spoczęła jednak na laurach i wychodząc naprzeciw najnowszych trendów oraz oczekiwań klientów stworzyła takie różnobarwne produkty, jak ramka wielokrotna oraz ramka pojedyncza Simon Basic Neos.
Wybrać można jedną z kilku kolorystycznych linii tematycznych – klasycznej, metalicznej, dekoracyjnej oraz tęczowej. Razem z czterema dostępnymi w wersji Standard kolorami, do wyboru mamy zatem niezwykle barwny system ramek, wśród których bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Ramki Basic Neos bogata paleta kolorów

Linia klasyczna to uniwersalne biel oraz beż, jak i odznaczające się szczególnym charakterem kolorowe ramki do gniazdek i wyłączników: grafit mat oraz czekolada. Osoby ceniące bardziej wyraziste kolory nie przejdą obojętnie obok serii tęczowej, na którą składają się takie kolorystyki jak miętowa, limonkowa, słoneczna, lawendowa oraz rubinowa. Niemniej oryginalna jest grupa dekoracyjna, w której odnajdziemy ramki „mahoniowe”, „dębowe” oraz „tytanowe”. Znakomitym uzupełnieniem najnowszej propozycji Kontakt-Simon jest natomiast linia metaliczna, gdzie do wyboru jest kolor stal inox, srebrny mat lub satyna.

ramki pojedyncze simon basic neos

Współpraca z Basic Standard

Simon Basic Neos dedykowany jest do montażu wszystkich modułów serii Basic Standard. Dzięki temu korzystając w pełni z jego możliwości, możemy z jeszcze większą fantazją realizować aranżacyjne pomysły oraz spełniać estetyczne wymagania dekoracyjne.

Nowoczesny wystrój wnętrz – czy to mieszkalnych, czy też biurowych bądź lokali użytkowych, stawia przede wszystkim na oryginalność i wyrazistość. Ramki Basic Neos idealnie wpisują się w ten trend i sprawiają,
że  zdawałoby się zwykłe gniazdko na ścianie, prezentować się może niezwykle atrakcyjnie, i co więcej — wpływać będzie na styl całego wnętrza! Najnowsza seria Kontakt-Simon to oczywiście propozycja nie tylko dla podążających za najnowszymi modami. Także zwolennicy klasyki znajdą w niej inspirujące rozwiązania.

basic neos w ramkach

 

Dowolny montaż

Ramki pojedyncze oraz wielokrotne Neos pozwalają na swobodne komponowanie różnych zestawień kolorystycznych. Montować je można w układzie pionowym lub poziomym, zgodnie z własnym gustem tworząc funkcjonalne, jak również niezwykle oryginalne pod względem estetycznym panele do obsługi różnych zasilań. Natomiast obowiązująca za systemy ramkowe Simon Basic cena nie jest zbyt wygórowana i na pewno bardzo konkurencyjna wobec innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

Biały wyłącznik w rubinowej ramce? Beżowe gniazdka elektryczne w ramkach lawendowych? A może satynowy ściemniacz w ramce grafit mat? Odkryj już dziś odświeżającą moc kolorów Basic Neos i stwórz własne oryginalne kompozycje!

BEZ KOMENTARZY

Skomentuj