Home Nowości Gniazdka i łączniki Simon 54 – seria premium w okazyjnej cenie

Simon 54 – seria premium w okazyjnej cenie

Stając przed wyborem osprzętu elektroinstalacyjnego większość z nas patrzy przede wszystkim na cenę. Dopiero potem dochodzi kwestia jakości oraz możliwości, jakie dane gniazda i łączniki dają. Bardzo często zdarza się jednak, że za niską ceną idą gorszej klasy produkty, zaś te lepsze kosztują dość sporo. Jak rozwiązać ten problem? Odpowiedź stanowi seria Simon 54 Premium!

Zajmująca szczególne miejsce w ofercie cenionego producenta osprzętu – firmy Kontakt-Simon, kolekcja Simon 54 Premium od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Wybierają ją zarówno osoby szukające nowoczesnych rozwiązań, jak i zwolennicy klasyki. Gniazda i wyłączniki z tej kolekcji dodają do listy zakupów osoby ceniące w osprzęcie funkcjonalność, jak też wygodę użytkowania. Jakie są powody takiej popularności?

Sześcioletnia gwarancja Simon 54 Premium

Czy bardzo dobrej jakości produkt można kupić korzystnie? Simon 54 Premium daje odpowiedź – można! A gdy do tego doda się 6-letnią gwarancję, jaką Kontakt-Simon daje na wszystkie swoje artykuły, mamy do czynienia wręcz z propozycją idealną:)
Prezentowany osprzęt jest serią modułową. Produkt – w większości wariantów, tworzy pokrywa/klawisz, mechanizm oraz ramka (pojedyncza lub wielokrotna).
Gniazda i włączniki Kontakt Simon wykonane są z zaawansowanego tworzywa z dodatkami uszlachetniającymi i antystatycznymi, co zapewnia trwałość kolorów oraz wytrzymałość.

Simon 54 Premium – bogata kolorystyka
Podstawowe kolory tej serii to biały oraz kremowy. Oprócz tych najbardziej popularnych (jak np. włącznik Simon 54 Premium biały), moduły wybrać można także w innych – niezwykle atrakcyjnych kolorystykach (metalizowanych): złoty mat, srebrny mat, brąz mat oraz antracyt. Z kolei ramki dostępne są nie tylko w powyżej wymienionych kolorach. Wybrać można bowiem także ramki metalowe – miedź rustykalna, chrom, złoto, ciemna stal oraz inox.

simon54-premium-osprzęt

Komfortowy montaż osprzętu
Niezaprzeczalną zaletą gniazd i łączników jest ich wyjątkowo wygodny oraz szybki montaż. Pozwala na to m.in. dodatkowo wzmocniony mostek pozwala na precyzyjne ustawienie mechanizmów. Metalowe mocowanie daje możliwość skutecznego ukrycia nierówności montażowych puszek instalacyjnych, zaś mały mechanizm pozostawia sporo miejsca w puszce.

Ramki Kontakt Simon w szerokim wyborze

Atutem serii Simon 54 Premium jest bez wątpienia bogaty wybór ramek. Wybrać je można w kolorach pastelowych (białe i kremowe), metalizowanych (złote, srebrne, brązowe, antracytowe) oraz w wariancie ramek metalowych (miedź rustykalna, złoto, chrom, ciemna stal, inox). Ramki pastelowe i metalizowane dostępne są w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, zaś metalowe dobrać można maksymalnie w opcji czterokrotnej.
Wszystkie ramki przeznaczone są do montażu zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Oprócz standarowych, oferowane są również specjalne ramki do ścian kartonowo-gipsowych. Dzięki swojej budowie zapewniają idealne przyleganie do ściany, bez tworzenia szczelin.

Ramki posiadają stopień ochrony IP20. W celu zwiększenia klasy szczelności do IP44, np. gdy będą montowane w pomieszczeniach typu łazienka bądź kuchnia, warto zastosować uszczelkę.

ramki-simon-54

Gniazda Simon 54 o różnym zastosowaniu
Dobierając gniazdka do swojego mieszkania czy też biura, w kolekcji Simon 54 Premium każda osoba znajdzie rozwiązania dla siebie.
Czechowicka firma przygotowała oczywiście szeroki wybór gniazd wtyczkowych. Dostępne są pojedyncze, podwójne, z uziemieniem schuko, data… Co ważne, wyposażone są w przesłony torów prądowych. Są to specjalne zaślepki w otworach zabezpieczające mechanizm przed wetknięciem przedmiotów innych aniżeli wtyczka.
Oprócz gniazd 230V Simon 54 proponuje również antenowe (RTV, RTV-Sat), teleinformatyczne (komputerowe, telefoniczne) oraz gniazda HDMI i głośnikowe.

Łączniki z kolekcji premium
Tak jak w przypadku gniazd, także tutaj Kontakt-Simon prezentuje bardzo duży wybór osprzętu. Obok wyłączników pojedynczych i podwójnych, dostępne są m.in. łączniki schodowe, krzyżowe czy też dwubiegunowe. Proponowane są także przyciski dzwonkowe, światło oraz żaluzjowe.
Na szczególne uwagę zasługują również podświetlane wersje włączników. Łącznik pojedynczy bądź schodowy z podświetleniem LED w kolorze niebieskim, z pewnością będzie stanowił wyjątkowo elegancki osprzęt.

Funkcjonalność produktów elektronicznych
Tym co wyróżnia Simon 54 Premium na tle innych jest nie tylko wysoka jakość produktów, ale także ich funkcjonalność. Na serię, oprócz bogatego asortymentu gniazd i łączników, składają się też produkty elektroniczne, niezwykle przydatne w każdym domu. Oferowane są m.in. ściemniacze, regulatory temperatury, wyłączniki z czujnikiem ruchu, czujniki gazu i zalania wodą czy nawet radio FM! Zamontowane w sytemy ramek wielokrotnych pozwolą tworzyć niezwykle praktyczne, wygodne w obsłudze oraz eleganckie panele.

simon-54-produkty-elektroniczne

Simon 54 w wersji natynkowej
Chcesz zainstalować serie Simon 54, ale nie możesz wykonać montażu podtynkowego? Nie ma problemu! Kontakt-Simon udostępnia adaptery – puszki natynkowe, które pozwalają na korzystanie z rozwiązań prezentowanych w serii podtynkowej.

 

 

BEZ KOMENTARZY

Skomentuj