Home Ogólnie PowerCube – zapomnij o poplątanych kablach!

PowerCube – zapomnij o poplątanych kablach!

0 737

Chociaż czasy, gdy za energię elektryczną płaciło się od ilości posiadanych gniazdek stanowią już daleką przeszłość, to wymyślone wówczas rozgałęźniki elektryczne cały czas mają się bardzo dobrze. Tzw. złodziejki stanowią ważny element rozprowadzania prądu w niejednym domu czy biurze. Spotykane w sprzedaży rozgałęźniki nie zawsze jednak pozwalają na wygodne i optymalne wykorzystanie gniazdek. Zbyt duże wtyczki urządzeń czy też nieporęczny kształt  sprawia, że zdarza się iż zamiast pomagać, „złodziejka” utrudnia korzystanie z prądu. Do tego dochodzą jeszcze kwestie estetyczne – powstała z wtyczek, przedłużacza oraz rozgałęźnika konstrukcja zwykle nie wygląda za ładnie….

rozgałęźnik elektryczny


Mając na uwadze powyższe problemy, jak i chęć stworzenia nowoczesnego produktu na miarę XXI wieku, firma Allocacoc zaproponowała interesujące rozwiązanie – PowerCube Oryginal.

Ten najnowszej generacji rozgałęźnik sieciowy służy do zwiększania ilości dostępnych gniazdek. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych „złodziejek” czyni to w sposób wygodny, praktyczny oraz …. miły dla oka.
W zależności od miejsca gdzie ma zostać zastosowany, wybrać możemy PowerCube Original z pięcioma gniazdami 230V albo PowerCube Original USB, który posiada cztery gniazda elektryczne oraz jeden podwójny port USB ( wybrać można też przedłużacz PowerCube Allocacoc, ale o tym innym razem…).

Porządek na kuchennym blacie
Kuchnia stanowi miejsce, gdzie używa się zazwyczaj większej ilości różnego rodzaju sprzętów, a przeważnie liczba gniazdek elektrycznych w kuchni jest ograniczona… Pomiędzy ekspresem do kawy, tosterem, blenderem czy też mikrofalówką trwa zatem walka o wolne miejsca do podłączenia… PowerCube niczym wytrawny rozjemca przerywa tę potyczki i zapewnia każdej z walczących stron dostęp do prądu. Praktyczna konstrukcja PowerCube oraz przemyślany sposób rozmieszczenia na nim gniazd załatwią sprawę raz na zawsze. A co jeśli pojawi się nowy przeciwnik w postaci sokowirówki, a wszystkie wolne miejsca będą już zajęte?

Układamy „klocki”
PowerCube jest systemem modułowym, dzięki temu pojedyncze rozgałęźniki można łączyć między sobą jak klocki. Pozwala to na dostosowanie liczby gniazd do naszych potrzeb i – co niezwykle ważne – odbywa się to w wyjątkowo elegancki i estetyczny sposób, a spokój na kuchennym blacie zostanie zachowany.

PowerCube rozgałęźniki Domowe centrum rozrywki
Przy telewizorze, wieży, zestawie kina domowego bądź konsoli zazwyczaj znajduje się sporo poplątanych przewodów. Powoduje to bardzo często niepotrzebne zdenerwowanie, gdy chce się coś odłączyć/przyłączyć, zaś dodatkowe przedłużacze tylko generują kolejne kable… Podobnie jak w kuchni, także tutaj rozgałęźnik Allocacoc PowerCube doskonale się odnajdzie. Stworzony z jego udziałem system zapewni jedno kompaktowe rozwiązanie, które zlikwiduje problem poplątanych przewodów, jak i brakujących gniazd. Z kolei specjalna konstrukcja powoduje, że podłączane wtyczki – bez względu na swoją wielkość, nie będą się wzajemnie blokowały.

Ładowarka USB
PowerCube Original to nie tylko wygodniejszy i bardziej praktyczny dostęp do gniazdek elektrycznych, ale również możliwość ładowania urządzeń mobilnych bez konieczności użycia ich własnego zasilacza. PowerCube Original USB posiada bowiem podwójny port USB (2.1A), dzięki któremu można jednocześnie ładować najnowocześniejsze modele takich sprzętów jak smartfon, tablet, iPhone czy iPad. PowerCube USB

PowerCube Original to nie wszystko
Firma Allocacoc w swojej ofercie posiada także serie produktów PowerCube Extended, Stanowią one połączenie szczególnych możliwości kostki PowerCube Original z nowoczesnym oraz wyjątkowo funkcjonalnym przedłużaczem. Serii tej przyjrzymy się jednak przy następnej okazji – zachęcamy do śledzenia Electroquest.pl.

 

BEZ KOMENTARZY

Skomentuj